м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Що потрібно знати про розумний будинок

30 / 11 / 2017

Що таке розумний будинок? Давай вияснимо.

Розумний будинок - це перш за все автоматизована система, покликана полегшити побут. Це може бути все що завгодно: від автоматичного вимкнення світла в приміщенні, дистанційного включення / вимикання кондиціонера або обігріву до серйозних систем, які покликані вирішувати комплексні і більш складні завдання твого простору.

Розумний будинок може бути і розумною квартирою, а може бути і розумною ареною, яка, до слова, була реалізована компанією JUNG у Каунасі.Завдяки цьому «ŽalgirioArena» по праву вважається однією з найсучасніших і багатофункціональних європейських арен на даний час.Варто відзначити, що в країнах ЄС системи «розумний дім» вже не є предметом розкоші. Більшість споживачів оцінили по достоїнству всі зручності і дозріли ментально, щоб скористатися благами, які може дати сучасна автоматика і система KNX, покликана реалізувати всі можливості «розумного будинку».

Важливо розуміти, що система «розумний будинок» може бути реалізована не тільки на стадії нового будівництва в сучасних будівлях, але і в старих, відреконструйовану будівлях.

Компанія JUNG має досить реалізованих напрацювань і дуже цим пишається. Наприклад, їх системи відмінно функціонують у Вільнюсі, де вони були впроваджені у палаці Великих князів, головному Кафедральному соборі, а також в Купецькому будинку.

Відмінний приклад взаємодії історії та нових технологій.