м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Jamo Studio 8: нова бюджетна лінійка акустики

27 / 03 / 2018

 

Вже стартував продаж бюджетної акустики Jamo Studio 8, яку компанія відносить до класу дизайнерської. У серію входять десять моделей: троє напольниками, двоє полочніков, два варіанти АС центрального каналу, стільки ж сабвуферів і сателіти, призначені для озвучення Dolby Atmos.
У серії Studio 8 використовуються м'які купольні твітери з фірмовою технологією WaveGuide, а також вуфери з алюмінізірованной поліволокна. Порти фазоінвертора виведені на передню панель у всіх підлогових моделей і старшої полочной. Всі моделі доступні в кольорах на вибір замовника: білому (з сірими грилями), чорному або горіховому (з темно-сірими грилями).
У підлогових моделях S 809, S 807 і старших полочнікі S 803 на верхній панелі передбачені спеціальні роз'єми для установки і підключення сателітів Atmos. Шов між основною колонкою і Atmos-модулем можна приховати за рахунок регульованих по висоті грилі.

Вже стартував продаж бюджетної акустики Jamo Studio 8, яку компанія відносить до класу дизайнерської. У серію входять десять моделей: троє напольників, двоє полочників, два варіанти АС центрального каналу, стільки ж сабвуферів і сателіти, призначені для озвучення Dolby Atmos.У серії Studio 8 використовуються м'які купольні твітери з фірмовою технологією WaveGuide, а також вуфери з алюмінізованого поліволокна. Порти фазоінвертора виведені на передню панель у всіх напольних моделях і старшій полочній. Всі моделі доступні в кольорах на вибір замовника: білому (з сірими грилями), чорному або горіховому (з темно-сірими грилями).У напольних моделях S 809, S 807 і старших полочниках S 803 на верхній панелі передбачені спеціальні роз'єми для установки і підключення сателітів Atmos. Шов між основною колонкою і Atmos-модулем можна приховати за рахунок регульованого по висоті грилю.

Фото Jamo Studio 8 в інтер'єріСайт виробника jamo.com