м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Sonus Faber представила демократичну лінійку акустики Sonetto

16 / 05 / 2018

На виставці у Мюнхені Munich High End Show 2018 Sonus Faber представила нову лінійку акустики Sonetto.

Ця колекція зпроектована, розроблена і створена в серці компанії - італійському місті Віченца. Від інших лінійок вона відрізняється іншим підходом до налаштування корпусів, новими матеріалами і динаміками. Але багато взято і від більш старших моделей.

Паоло Теццон (Paolo Tezzon), глава відділу розробки компанії, стверджує, що Sonetto - це «демократична» акустика, яка прагне до найвищої якості при підйомній вартості. Обробку верхньої грані шкірою запозичили у моделі Olympica, а динаміки традиційно оформлені алюмінієвими рамками.

Вперше в цій моделі розробники застосували твітер DAD (Damped Apex Dome), а в СЧ і НЧ-динаміках використовували фірмові дифузори з деревного волокна, знайомі по Olympica, Homage і Reference.

У лінійку входять дев'ять позицій: п'ять моделей стереопар, дві моделі акустики центрального каналу, настінна акустика і стійки. Моделі Sonetto III, V і VIII - напольні і оснащені 29-мм твітером DAD і 150-мм СЧ-динаміком з мембраною з деревного волокна.Одна від одної моделі відрізняються НЧ-секцією: в Sonetto III встановлена ​​пара 150-мм динаміків з алюмінієвими діафрагмами, в Sonetto V - пара 180-мм, а в старшій Sonetto VIII - три 180-мм вуфера.

Полочні моделі також відрізняються динаміками в СЧ / НЧ-секції: в Sonetto I встановлений 150-мм драйвер, в Sonetto II - діаметром 165 мм. Акустика центрального каналу Sonetto Center I працює в двосмуговій конфігурації (твітер і два 150-мм СЧ / НЧ драйвера), а старша Sonetto Center II - в трисмуговій (плюс пара 150-мм вуферов з алюмінієвими діафрагмами). Двосмугова настінна система Sonetto Wall працює у форматі пасивного випромінювача.У Європі продажі лінійки стартують в кінці липня. Стереосистеми орієнтовно будуть коштувати від 1 500 до 6 000 євро, акустика центрального каналу - 1 000 і 1 800 євро відповідно, настінна акустика - 1 000 євро, а стійки обійдуться в 450 євро. Доступні три варіанти обробки акустики: матовий білий, чорний рояльний лак і шпон.