м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Lifestyle® 600 system - домашня розважальна система від BOSE

27 / 06 / 2018

Твій театр авторизований дилер BOSE
Сайт виробника bose.comLifestyle® 600 system

Домашня розважальна система

   

У фокусі акустика

Легендарні акустичні системи-сателіти в новому дизайні JewelCube™ II вже давно стали еталоном неповторно потужного звучання при своїм невеликих габаритах. Розміщені під правильним кутом два динаміки у кожній колонці забезпечують збалансоване відтворення прямих та відображених звукових хвиль (фірмова технологія Direct/Reflecting™) для отримання більш об’ємного звуку, не прив’язуючи вас до одного конкретного місця прослуховування. Вибравши будь-яке місце перед екраном, ви отримуєте задоволення від звучання у високій якості с глибоким, чистим низом та яскравими високими нотками, який би фільм чи телепередачу ви не переглядали. Щодо музики, то ви зможете відрити нові деталі улюблених композицій, які, можливо, раніше пропускали.

Гучномовець центрального каналу забезпечує чітке озвучення мовлення під час перегляду фільмів та телевізійних програм, а також чистоту вокалу в музикальних композиціях. Його дизайн чудово гармонує з вашим пласким телевізором чи проекційним екраном, а відсутність вібрації дозволяє розмістити як на поверхні полички, так і на стіні за допомогою кріплення WB-50™ SlideConnect (опція).

Потужний бас. Бездротове з’єднання.

Бас модуль у розрізі.

Коли йдеться про перегляд фільму, звичайно ж, хочеться почути глибоке звучання на низьких частотах. З іншого боку, не хотілося б шукати місце для надто громіздкого бас-модуля. Новий сабвуфер Acoustimass має і чудове звучання, і стильний дизайн. Гартоване поліроване скло на верхній кришці надає йому вишуканості, а потужний низькочастотний динамік у комбінації з фірмовою технологією акустичного хвилеводу QuietPort™ забезпечить найкращий звук серед бас-модулів такого розміру.

Витонченість смаку – продовження…

Відполіроване гартоване скло з легким вигином контурних ліній консолі підкреслює вишуканий стиль, який неможливо проігнорувати. Однак під ним ховається набагато більше, ніж просто миловидний дизайн. На борту консолі є всі необхідні вам технології: модулі Bluetooth® і Wi-Fi® для бездротового прослуховування музики, сумісність із пристроями з роздільною здатністю 4К, 6 цифрових входів HDMI™ і багато іншого. Усім цим можна керувати одним універсальним радіочастотним пультом ДК.   

Простіше настроювання, більше музики

Проектуючи акустичну систему Lifestyle 600, розробники компанії BOSE вклали в її концепцію чимало ідей, що в підсумку зробило її чимось більшим, ніж просто акустикою для домашнього кінотеатру. Коли йдеться про прослуховування музики, ви зможете слухати практично все, що забажаєте, не замислюючись про самі технології передавання аудіо потоків. Система дає змогу слухати музику безпосередньо з вашого мобільного пристрою через Bluetooth® або під’єднатися до домашньої мережі Wi-Fi й насолоджуватися потоковою музикою з інтернету.

Швидке та просте керування музикою

Насолоджуйтеся улюбленою музикою на своїй системі за допомогою додатку SoundTouch® app. Він забезпечить повний контроль над музикою, яку ви захочете знайти, послухати, додати до списку улюблених композицій і багато іншого. Ви отримаєте доступ до фонотеки таких світових серверів, як Spotify™ і Deezer™, зможете слухати потокову музику на більш ніж 20 000 Інтернет радіостанцій, а ще зі своєї особистої музичної бібліотеки, збереженої на вашому ПК. Дуже просто встановивши пресети, ви також швидко зможете одним натисканням перейти до улюбленої музики, контролюючи відтворення як однієї, так і декількох систем SoundTouch®, встановлених у вас вдома.

Додаток

Фірмова технологія Unify™ допоможе вам крок за кроком пройти весь процес підключення та налаштування за допомогою екранних підказок, а система аудіо калібрування ADAPTiQ™ налаштує звук під ваше приміщення з урахуванням його форми й акустичних характеристик. У такий спосіб ви отримаєте оптимальне звучання, а завдяки комплектному універсальному пульту – максимально спрощений інтерфейс керування. До того ж, бас-модуль і тилові колонки мають можливість бездротового підключення для більшої гнучкості у встановленні системи.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габарити (ШхВхГ) / Вага (кг)

Консоль: 40,59 x 6,5 х 25,8 см (4 кг)

Колонка JewelCube (кожна): 6,52 x 15,83 x 6,58 см (0,46 кг)

 Колонка центрального каналу OmniJewel: 15,37 x 6,76 x 6,53 см (без гумових ніжок) (0,47 кг)

Бас-модуль Acoustimass: 30,5 x 38,1 x 30,5 см (13,6 кг)

Бездротові ресивери для тилових колонок: 16,6 x 4,1 x 7,8 см (0,28 кг)

Додаткова інформація

Підтримувані аудіо формати: DolbyDigital, DolbyDigital Plus, Dolby TrueHD, DTS, Multichannel PCM.

Сумісність із відео джерелами: підтримка відео 4K/60 на 4 HDMI (HDMI 2.0/HDCP 2.2)

Входи/виходи

Задня панель консолі

1 х HDMI™ вихід із підтримкою ARC

5 х HDMI входів

2 х гнізда Toslink – для цифрового аудіо

2 х гнізда Coaxial – для цифрового аудіо

2 х аналогові аудіо входи (L/R – тюльпан)

1 х 3.5 мм гніздо для дротового під’єднання бас-модуля Acoustimass

1 х дата-порт

1 х порт для під’єднання ІЧ подовжувача на три емітери

1 х порт Ethernet для під’єднання до сервера SoundTouch і для оновлення ПЗ через мережу

Фронтальна панель консолі

1 х HDMI вхід

1 х 3.5 мм гніздо для під’єднання гарнітури ADAPTiQ і навушників

1 х кнопка вмик./вимик. живлення

1 х кнопка вибору джерела

1 х кнопка виклику системного меню

Комплектація

Консоль

4 колонки JewelCube™ II

Колонка центрального каналу JewelCube II

Бездротовий бас-модуль Acoustimass™

Універсальний пульт ДК

Спікерний кабель для фронтальних колонок (лівий/правий)

2 спікерні кабелі для тилових колонок

Спікерний кабель для колонки центрального каналу

2 бездротові ресивери

Гарнітура для аудіо калібрування ADAPTiQ

ІЧ подовжувач із трьома емітерами

Кабель HDMI

4 батарейки типу AA

Блок живлення для консолі

4 силові кабелі

4 гумові ніжки, що наклеюються

Викрутка

Інструкція з експлуатації