м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03
  • Головна
  • Новини
  • Marantz офіційно представила підсилювач і SACD-плеєр в серії KI Ruby

Marantz офіційно представила підсилювач і SACD-плеєр в серії KI Ruby

10 / 09 / 2018

Сорокаріччя співробітництва з інженером Кеном Ішіватою компанія Marantz відзначить випуском пристроїв KI-Ruby - про це було відомо ще в травні. У лінійку увійдуть підсилювач PM-KI Ruby і SACD-плеєр SA-KI Ruby. Всього випустять по 1 000 примірників кожного компонента - 500 чорних і 500 сріблястих. В першу чергу новинки відрізняються дизайном - вигравіруваним підписом Кена Ішівати, прикрашеної невеликим рубіном. Але головне в них, звичайно ж, звук: налаштуванням займалася команда інженерів безпосередньо під керівництвом Ішівати. Обидва пристрої засновані на компонентах 10-й серії.

Плеєр, крім приводу для відтворення дисків, має кілька цифрових входів, в тому числі USB для підключення до комп'ютера, і обробляє цифровий сигнал, використовуючи однобітових технологію Marantz Musical Mastering з передіскретізаціей MMM-Stream і перетворенням MMM-Conversion до формату DSD 11,2 МГц . ЦАП плеєра розуміє сигнали з дозволом до 32 біт / 384 кГц PCM / DXD і DSD 11,2 МГц.
Підсилювач PM-KI Ruby - це повністю аналогова конструкція. При цьому каскад підсилювача використовує фірмову технологію модулів HDAM, а імпульсний каскад посилення потужності, що видає по 100 Вт на канал на 8 Ом, створений на базі флагманської моделі PM-10. Крім лінійних входів, є і фоновход - з ним працює малошумящий і зовсім недавно розроблений вбудований фонокоректор Marantz Musical Premium Phono EQ, відповідний для MM- і MC-головок.
Кожне з пристроїв варто по 4 000 доларів США.

Плеєр, крім приводу для відтворення дисків, має кілька цифрових входів, в тому числі USB для підключення до комп'ютера, і обробляє цифровий сигнал, використовуючи однобітову технологію Marantz Musical Mastering з передіскретизацією MMM-Stream і перетворенням MMM-Conversion до формату DSD 11,2 МГц . ЦАП плеєра розуміє сигнали з роздільною здантістю до 32 біт / 384 кГц PCM / DXD і DSD 11,2 МГц.Підсилювач PM-KI Ruby - це повністю аналогова конструкція. При цьому каскад підсилювача використовує фірмову технологію модулів HDAM, а імпульсний каскад посилення потужності, що видає по 100 Вт на канал на 8 Ом, створений на базі флагманської моделі PM-10. Крім лінійних входів, є і фоновий вхід - з ним працює малошумний і зовсім недавно розроблений вбудований фонокоректор Marantz Musical Premium Phono EQ, відповідний для MM- і MC-головок.

Кожен з пристроїв орієнтовно буде коштувати по 4 000 доларів США.