м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Проектори JVC від офіційного дистрибютора в Україні

05 / 11 / 2018

Найближчим часом моделі:DLA-NX9, N5, N7, X7900, Z1, LX-UH1B будуть в наявності і доступні для замовлення

DLA-Z1
Флагманська модель відеопроектора JVC в якій реалізовані новітні технології в області відтворення HD-зображень, які дозволили повністю розкрити потенціал формату 4K, результатом чого є насичена картинка з неперевершеною якістю зображення на кожному сантиметрі екрану. Проектор також підтримує технології наступного покоління, наприклад, контент формату HDR і відео з роздільною здатністю 4K.

DLA-X7900
Проектор DLA-X7900 з технологією D-ILA дозволить глядачам побачити кожну деталь зображення, навіть якщо воно дуже яскраве або, навпаки, занадто темне. Нова технологія 4K e-shift5 задіє абсолютно новий алгоритм реалізації більш високої роздільної здатності та збільшення якості 4К-зображення. Проектор відтворює динамічне зображення формату HDR з можливістю ручного перемикання між режимами роботи, наприклад HDR Auto Picture (автоматичний перехід на HDR), Picture Tone (регулювання тональності), Bright / Dark level gamma adjustment (регулювання гами за рівнем яскравості / затемнення). Система може похвалитися абсолютно новим профілем кольору, який збільшує яскравість на 20%. Пристрій відповідає стандарту HDMI / HDCP 2.2. І, що саме чудове, проектор відрізняється зручними для користувача технологіями, які дозволяють змінювати зображення так, щоб воно найбільш відповідало навколишніх умов, забезпечуючи максимальне задоволення від перегляду. DLA-X7900BE- чорний корпус, DLA-X7900WE- білий корпус.

DLA-X7900
Проектор DLA-X7900 з технологією D-ILA дозволить глядачам побачити кожну деталь зображення, навіть якщо воно дуже яскраве або, навпаки, занадто темне. Нова технологія 4K e-shift5 задіє абсолютно новий алгоритм реалізації більш високої роздільної здатності та збільшення якості 4К-зображення. Проектор відтворює динамічне зображення формату HDR з можливістю ручного перемикання між режимами роботи, наприклад HDR Auto Picture (автоматичний перехід на HDR), Picture Tone (регулювання тональності), Bright / Dark level gamma adjustment (регулювання гами за рівнем яскравості / затемнення). Система може похвалитися абсолютно новим профілем кольору, який збільшує яскравість на 20%. Пристрій відповідає стандарту HDMI / HDCP 2.2. І, що саме чудове, проектор відрізняється зручними для користувача технологіями, які дозволяють змінювати зображення так, щоб воно найбільш відповідало навколишнім умовам, забезпечуючи максимальне задоволення від перегляду.
DLA-X7900BE- чорний корпус,
DLA-X7900WE- білий корпус.DLA-NX9
Перший в світі проектор для домашнього кінотеатру з підтримкою технології 8K e-shift. Модель оснащена об'єктивом високої роздільної здатності зі скляними елементами і діаметром в 100 мм, що дозволяє отримати зображення підвищеної чіткості у форматі 8К з набагато більш високою роздільною здатністю в порівнянні з 4K. Більш того, все перераховане вище дозволяє створити абсолютно реалістичне зображення навіть на великих екранах!

DLA-N7
Модель DLA-N7 проектор для домашнього кінотеатру з підтримкою технології 4K. Модель оснащена об'єктивом високої роздільної здатності зі скляними елементами і діаметром в 65 мм, що дозволяє отримати зображення підвищеної чіткості у форматі 4К.

DLA-NX5
DLA-N5B проектор для домашнього кінотеатру з підтримкою технології 4K. Модель оснащена об'єктивом високої роздільної здатності зі скляними елементами і діаметром в 65 мм, що дозволяє отримати зображення підвищеної чіткості у форматі 4К.


LX-UH1
Проектор з роздільною здатністю 4K Ultra High Definition (UHD), який використовує недавно розроблену технологію TRP DMD для трансляції зображень 4K і підтримує HDR, 2000. люмен, широкий вертикальний і горизонтальний зсув об'єктива.