м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03
  • Головна
  • Новини
  • Sonus Faber представила вбудовану акустику Palladio з фірмовими динаміками з деревного волокна

Sonus Faber представила вбудовану акустику Palladio з фірмовими динаміками з деревного волокна

22 / 02 / 2019

Нова лінійка інсталяційною акустики Sonus Faber Palladio складається з вбудованих стінових і стельових колонок, створених, відповідно до прес-релізу, з урахуванням всіх основних напрацювань компанії. Свою назву лінійка отримала в честь відомого італійського архітектора епохи Відродження Андреа Палладіо.

Колекцію вбудованої акустики Palladio розділили на дві серії: Level 5 і Level 6. До першої увійшли дві стінові системи і чотири стельові. Друга ж складається з п'яти стельових колонок і двох стінових. Виробник пояснює, що колонки Level 5 створювалися для використання з корпусними АС Sonetto, а Level 6, в свою чергу, задумані як доповнення до колонок Olympica. Будь-який комплект можна доповнити пасивним вбудованим сабвуфером.У всіх колонках Palladio задіяні твітери DAD (Damped Apex Dome) і СЧ, НЧ-динаміки з дифузорами з деревного волокна. Також в нових колонках використовується технологія Paracross: для кожного з полюсів є свій фільтруючий ланцюжок, що зменшує спотворення і підвищує захищеність до звукових перешкод.

Стельові моделі PC-562P, PC-563P (Level 5) і PC-662P, PC-664P (Level 6) відрізняються особливою прихильністю динаміків: випромінювачі встановлені під кутом для більш правильної дисперсії звуку по відношенню до слухача. Вбудовані стінові LCR-колонки PL-563 (Level 5) і PL-664 (Level 6) замислювалися як універсальні акустичні системи. Ці моделі відрізняються високою потужністю.Окрему увагу Sonus Faber звертає на моделі PC-664P, PL-664 і PW-662 серії Level 6. Ці колонки отримали закриті дерев'яні короби, які виключають поширення звуку усередині стін і дозволяють домогтися сконцентрованого звучання.

Всі колонки колекції Palladio, за словами компанії, якісно звучать і відрізняються простотою установки. Нові моделі забезпечуються металевими грилями на магнітах (PL-664 і PW-662 можуть бути доповнені класично-м'якими грилями).

Всього в новій лінійці представлено 15 систем, включаючи сабвуфери. На ринку колонки Sonus Faber Palladio з'являться тільки в третьому кварталі цього року, ціни на них також ще не оголошені.

Джерело: yamahashop.com.ua