м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Pioneer VSX-934: AV-ресивер початкового рівня з DTS:X та Dolby Atmos

07 / 02 / 2019

Компанія Onkyo & Pioneer Corporation представила нового претендента на звання бестселера початкового рівня серед AV-ресиверів Pioneer - модель VSX-934. При конфігурації 7.2 ресивер може перегруповуватися в варіант 5.2.2 і працювати в форматах Dolby Atmos і DTS: X.

Представники компанії окремо наголосили наявність «істотного резерву потужності», реалізованого фірмовою технологією Direct Energy Amplification. Розвинена аналогова і цифрова вхідна комутація, в тому числі і з підтримкою аудіо високої роздільної здатності (до 24 біт / 192 кГц і DSD 2.8 МГц / 5.6 МГц), робить VSX-934 досить універсальним. Також передбачений і вхід звукознімача для підключення вінілового програвача.

Що стосується відео, то VSX-934 оснащений підтримкою 4K / 60p, він готовий до взаємодії з Ultra HD Blu-ray програвачами, телевізійними моніторами і проекторами з підтримкою передачі HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma), Dolby Vision ™ і колірного простору BT .2020-2 через HDCP 2.2-сумісні термінали HDMI. Пристрій так само підтримує масштабування 4K Super Resolution для використання з джерелами високої чіткості.

При цьому Pioneer VSX-934 готовий стати частиною розвинутої бездротової системи розподіленого звучання, маючи можливість взаємодії з Wi-Fi 5 ГГц і 2,4 ГГц, підтримуючи Chromecast, DTS Play-Fi, FlareConnect і забезпечуючи сумісність з Sonos. До того ж незабаром після оновлення прошивки заявлена ​​можливість підтримки технології Apple Airplay 2.Системі доступні музичні онлайн-сервіси, включаючи Amazon Music, Pandora, Spotify, Tidal, Deezer і інтернет-радіо TuneIn. Також можливо і відтворення аудіо по Bluetooth.

Бортові підсилювачі Pioneer VSX-934 забезпечують потужність 165 Вт / канал (6 Ом, 1 кГц, THD 10%). Технології DTS Neural: X і Dolby Surround виробляють підвищене мікшування (емуляцію об'ємного звучання) для 2D-форматів звукових доріжок. Ресивер обладнаний багатоканальної системою акустичного калібрування MCACC, що дозволяє легко налаштувати аудіосистему домашнього кінотеатру.

Технологія фазового контролю встановлює більш точне звучання сабвуфера, а технологія Reflex Optimizer (оптимізатор відображення) покращує роботу колонок з підтримкою Dolby Atmos. Крім того, ресивер забезпечує синхронізоване відтворення аудіо в двох зонах озвучування. Для настройки характеру звучання передбачений еквалайзер.

Модель оснащена графічним екранним призначеним для користувача інтерфейсом GUI, переданим через HDMI, і новим екранним дисплеєм Pioneer (OSD). Система підтримує функції управління на основі HDMI і сумісна з віддаленим додатком Pioneer. Для економії енергії передбачені режими ECO.

Ціна на момент публікації новини ще не оголошена.