м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Marantz Melody X - 4 в 1

10 / 04 / 2019

Marantz Melody X позиціонується як багатофункціональна Hi-Fi-система. На борту апарата є CD-плеєр, FM / DAB-тюнер, підтримка стрімінга і мультирум Heos, також є і голосове керування. Виробник пообіцяв високу аудіофільску якість звуку. До Melody X можна підключити дві пари колонок з незалежним регулюванням гучності для кожної. Можна також підключити одну пару колонок в режимі біампінгу або у мостовому режимі PBTL з подвоєною вихідною потужністю. Якщо вірити Marantz, Melody X сумісний практично з усіма акустичними системами, включаючи 4-Ом моделі.У режимі PBTL пристрій видає потужність 60 Вт x 2 (6 Ом). Якщо використовувати чотири канали (дві пари колонок), то потужність знижується до 30 Вт на канал. Як сказано вище, модель програє CD (CD-R / RW), приймає сигнал FM / AM та DAB +. Відтворення Hi-Res-музики через мережу або USB можливо у форматах WAV, FLAC, ALAC до 192 кГц / 24 біт і DSD 2,8 / 5,6 МГц. Також доступна трансляція аудіо зі смартфона через AirPlay 2 або Bluetooth. Що стосується потокової музики через інтернет, тобто підтримка Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal, Napster, Deezer, Amazon Prime та інших сервісів.Керувати Melody X можна за допомогою голосу - виробник передбачив підтримку Amazon Alexa, Google Assistant і Apple Siri. Голосові команди дозволяють виконувати базові функції: збільшити гучність, перейти до наступного треку, переключити вхід і т.д. На передній панелі системи є дисплей на органічних світлодіодах, покликаний забезпечити «ясні і розбірливі» букви і цифри.

На задней панели есть два цифровых оптических входа для телевизора или цифровых устройств: Melody X автоматически обнаруживает на входе сигнал с ТВ и выдает звук более высокого качества. Аппарат может работать с пультом от телевизора.
На европейском рынке Marantz Melody X (M-CR612) появится 15 апреля, а его приблизительная стоимость составит 700 евро.

На задній панелі є два цифрових оптичних входи для телевізора або цифрових пристроїв: Melody X автоматично виявляє на вході сигнал з ТВ і видає звук більш високої якості. Апарат може працювати з пультом від телевізора.На європейському ринку Marantz Melody X (M-CR612) з'явиться 15 квітня, а його приблизна вартість складе 700 євро.