м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Група компаній Sound United придбає Onkyo

15 / 05 / 2019

Група компаній Sound United, в яку вже входять бренди Denon, Marantz, Polk Audio, Classe і інші, повідомила, що придбає підрозділ споживчого аудіо Onkyo Corporation. Цей підрозділ включає в себе бренди Onkyo, Pioneer, Pioneer Elite і Integra. На даний момент компанії уклали угоду з переліком умов, яке спростить процедуру узгодження деталей угоди.

Так, під керування Sound United перейдуть AV-ресивери, міні-системи, розумні колонки, програвачі вінілу, саундбари, системи домашніх кінотеатрів, CD-плеєри та інші пристрої. За Onkyo Corporation залишаться права на торгівельні марки Onkyo і Pioneer в рамках ініціатив Digital Life і Embedded Audio.

Нинішній CEO Sound United Кевін Даффі (Kevin Duffy) залишиться на посаді після укладення угоди. За оцінками компаній, операція завершиться до кінця червня. Даффі стверджує, що об'єднання компаній допоможе їм розвиватися в різних категоріях і дозволить відродити Onkyo, що має багату спадщину, з використанням об'єднаних виробничих потужностей і капіталів.

Разом з брендами Sound United отримає всі контракти Onkyo на дистрибуцію техніки.