м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03

Monitor Audio представила шосте покоління акустики Bronze 6G

27 / 04 / 2020

Monitor Audio анонсувала випуск акустичних систем Bronze 6G - це вже шосте покоління популярної лінійки Bronze. На цей раз до складу серії увійшло цілих вісім моделей, в тому числі і Bronze AMS - перша колонка просторового звучання Monitor Audio, призначена спеціально для Dolby Atmos. Трохи окремо у серії стоїть і акустична система просторового звучання Bronze FX, здатна забезпечити його з єдиного корпусу.Крім того, в нову ітерацію Bronze увійшли: напольниками Bronze 200 і Bronze 500, моделі полочной акустики Bronze 50 і Bronze 100, акустична система центрального каналу Bronze C150 і сабвуфер Bronze W10.В Monitor Audio розповіли, що моделі Bronze 6G отримали повністю оновлену конструкцію.
Серед нововведень - хвилевід з рівномірною дисперсією (Uniform Dispersion Waveguide), навколишній оновлені фірмові 25-мм твітери з мембранами C-CAM. Це поєднання покликане забезпечити безперервність звукового поля, точність відтворення і ширшу діаграму направленності.Завершенность дизайну високочастотного ланки надають акустично прозорі грилі з шестикутними отворами, що дозволяють бачити золоті мембрани твитеров.
СЧ / НЧ-драйвери C-CAM виконані в технології Damped Concentric Mode (DCM). У поєднанні з UD-хвилеводом це дозволило знизити частоту зрізу кроссовера.Внутренняя проводка в системах Bronze 6G зроблена кабелем з безкисневої міді з срібним покриттям Pureflow, з підключенням до позолоченим клем акустичного кабелю.
Задненаправленние фазоінвертори моделей Bronze 6G отримали спеціальну геометрію, яка, за словами творців новинок, надасть широкі можливості для розміщення колонок без погіршення якості звучанія.Геометрія кабінетів може бути підкреслена в чотирьох варіантах обробки вінілової плівкою: білий, чорний, волоський горіх і сірий «urban grey ».
Причому дві останні передбачають матову передню панель в поєднанні з фактурою дерева інших поверхонь. Завершують образ колонок Bronze 6G грилі з магнітним крепленіем.О вартості моделей оновленої серії поки що нічого не відомо.

Крім того, в нову ітерацію Bronze увійшли: напольники Bronze 200 і Bronze 500, моделі полочной акустики Bronze 50 і Bronze 100, акустична система центрального каналу Bronze C150 і сабвуфер Bronze W10.В Monitor Audio розповіли, що моделі Bronze 6G отримали повністю оновлену конструкцію.Серед нововведень - хвилевід з рівномірною дисперсією (Uniform Dispersion Waveguide), навколишні оновлені фірмові 25-мм твітери з мембранами C-CAM. Це поєднання покликане забезпечити безперервність звукового поля, точність відтворення і ширшу діаграму направленності.

Завершеність дизайну високочастотної ланки надають акустично прозорі грилі з шестикутними отворами, що дозволяють бачити золоті мембрани твітерів.СЧ / НЧ-драйвери C-CAM виконані в технології Damped Concentric Mode (DCM). У поєднанні з UD-хвилеводом це дозволило знизити частоту зрізу кросовера. Внутрішня проводка в системах Bronze 6G зроблена кабелем з безкисневої міді з срібним покриттям Pureflow, з підключенням до позолочених клем акустичного кабелю.Задньонаправлені фазоінвертори моделей Bronze 6G отримали спеціальну геометрію, яка, за словами творців новинок, надасть широкі можливості для розміщення колонок без погіршення якості звучання. Геометрія кабінетів може бути підкреслена в чотирьох варіантах обробки вініловою плівкою: білий, чорний, волоський горіх і сірий «urban grey».

Причому дві останні передбачають матову передню панель в поєднанні з фактурою дерева інших поверхонь. Завершують образ колонок Bronze 6G грилі з магнітним крепленням.

Про вартість моделей оновленої серії поки що нічого не відомо.