м.Львів, ТЦ «ТРИ СЛОНИ» (-1 поверх)      /067/ 110-33-77, /097/ 924-85-03
  • Головна
  • Новини
  • Monitor Audio вже розпочала продаж шостого покоління акустики серії Bronze

Monitor Audio вже розпочала продаж шостого покоління акустики серії Bronze

04 / 06 / 2020

Анонсована на початку нинішнього року лінійка акустичних систем Monitor Audio Bronze 6G з 27 квітня надійшла у продаж по цілому світу. Вісім моделей, включаючи спеціальну колонку для систем Dolby Atmos, дозволять зібрати чудову стереосистему або домашній кінотеатр будь-якої конфігурації.

«Бронзова» серія британської компанії Monitor Audio з'явилася на світ ще в кінці минулого століття. На початку нинішнього тисячоліття її змінили моделі з індексом B. Починаючи з 2006 року, назви колонок Bronze дополнювались буквами BR, а з 2010 року настала черга BX. П'ять років тому серія знову стала просто «бронзовою». І, нарешті, в кінці лютого 2020 року, на виставці в Брістолі, широкому загалу були вперше показані передсерійні зразки шостого покоління. Деякий час треба було на «чистову шліфовку».І тепер продажі акустики Monitor Audio серії Bronze 6G стартують вже офіційно. Які ж технічні сюрпризи приготував для нас легендарний англійський виробник?

Перш за все - це нові динаміки з фірмовими дифузорами з C-CAM. Дюймовий твітер зовні не змінився. Але у нього був перероблений підвіс, щоб збільшити чутливість вище 10 кГц і детальність, що забезпечують те саме «повітря і об'єм» у записах.Також в твітера з'явився новий хвилевід UD Waveguide, спільно зі зниженою частотою розділення смуг розширюють діаграму спрямованості, і більш глибока посадка, для кращого часового узгодження з вуфером. До того ж, тепер він захищений від зовнішніх впливів накладкою з фігурно-гексагональною вирубкою, з вигляду схожих на рішення, що використовується для «срібною» серії.

В СЧ / НЧ-динаміків змінилася форма дифузорів: тепер вона конічна, що покращує контроль за переміщенням мембрани. Новий підвіс мінімізує взаємодію з випромінювачем. І не менш важливий момент: в старших напольних і полочних моделях тепер використовується восьмидюймові динаміки.

Корзини динаміків відливаються зі спеціального пластика. Кріпляться ж вони вже традиційно для Monitor Audio - не до передньої панелі, а до задньої, за допомогою спеціальних стяжних болтів. Крім естетичного моменту, ця технологія ще й збільшує жорсткість корпусу.Корпуси збираються з панелей MDF товщиною 15 мм, а передня панель - ще на 6 мм грубша. Колонки нової серії випускаються в двокольоровій обробці чотирьох варіантів виконання: вінілова плівка чорного кольору або з фактурою горіха комбінується з темно-сірою фронтальною панеллю, а біла або фактурна сіра плівка - зі світло-сірою панеллю.Корпус встановлений на металеві опори з регульованим шипами або ніжками, захисна сітка кріпиться на магнітах, логотип зроблений об'ємним і металізованим.Важливе доповнення в серії - модель Bronze AMS, призначена для створення висотних каналів в кінотеатральних комплектах (Dolby Atmos, DTS: X, Auro 3D і т. п). На думку виробника, ця «крихітка» здатна відкрити для свого володаря новий вимір в звуковому супроводі фільмів.

Нагадаємо, що серія Bronze минаючого покоління три роки тому стала лауреатом премії EISA в номінації «Краща бюджетна багатоканальна аудіосистема для домашнього кінотеатру». І зібрала, крім цього, безліч найпрестижніших нагород. У новій «Бронзі» ​​є всі шанси повторити успіх свого титулованого попередника.