Компанія “Твій театр” заснована у 2004 році у Львові двома друзями дитинства.

Усе починалось з інсталяції домашніх кінотеатрів та мультирум систем для житла, а також озвучення невеликих ресторанів та магазинів – для бізнесу.

На теперішній час компанія – це команда однодумців, яка цінує свою роботу та репутацію. Наші інженери мають спеціалізовану освіту, досвід, ліцензії та міжнародні сертифікати. Спеціалісти “Твого театру” постійно підвищують свою кваліфікацію в Україні та за кордоном.

Географія об’єктів – Львівська, Івано-франківська, Тернопільська, Київська та Одеська області. Також проектуємо та дистанційно консультуємо об’єкти в Європі.

Компанія “Твій театр” має будівельну ліцензію з класом наслідків СС2 , яка включає усі види електромонтажних робіт. На підприємстві впроваджено та функціонує система управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO-9001.

Компанія “Твій театр” бере участь у відкритих торгах (по профільних напрямках) на платформі PROZORRO, та має позитивні відгуки після реалізації об’єктів.

Також до Ваших послуг шоурум “Твій театр” у ТЦ “Три Слони”, де кваліфіковані консультанти нададуть вичерпну інформацію по системах домашнього кінотеатру, мультируму, розумного будинку. Допоможуть у виборі акустики та продемонструють фільми чи концерти з об’ємним звуком. 

Професійність роботи, індивідуальність рішень дозволяють втілювати будь-які побажання замовника у життя.