У цьому розділі ми представили для Вас компанії-виробники систем “розумний дім” чи “Smart house”, обладнання яких ми пропонуємо та встановлюємо,  а саме:

– Корпорація KNX найбільш розповсюджений в Європі протокол для автоматизації житла та комерційних об’єктів. До нього входять такі виробники як ABB, Theben, Zennio, JUNG та десятки інших.

– INELS – чеський бренд cистем автоматизації, який поєднує в собі, як безпровідну систему RF Control, так і провідні одиниці системи iNELS. Компанія на ринку електроінсталяцій для готелів та приватного житла вже понад 20 років.

– Larnitech  – найбільший економне рішення для автоматизації приватного житла.

За консультацією звертайтеся до наших фахівців
за тел.  (067) 984-01-68  або  (097) 924-85-03


Система загального керування всіма підсистемами

Простота і зручність управління системою «розумного будинку», що об’єднує все різноманіття обладнання в єдиний живий організм, є одним з головних достоїнств системи «розумного будинку».

Система загального керування представлена у вигляді промислового комп’ютера, і даний «мозок» всієї домашньої автоматизації має компактний розмір і вбудовується в нішу для електрообладнання.

Склад системи загального управління різноманітний і для спілкування з електронікою ви можете використовувати від традиційних кнопкових вимикачів до сенсорних панелей. Вбудовані в інтер’єр вимикачі та пульти дистанційного управління універсальні і дозволяють різним устаткуванням. Кожна кнопочка панелі може бути запрограмована для виконання конкретної функції в залежності від вимог замовника.

Сенсорні панелі для дистанційного управління будинком
Сенсорна панель є розширеним варіантом у системі управління «розумного будинку». Завдяки графічному екрану розширюються можливості по управлінню системою від стандартних функцій натискання клавіш до виведення на екран плану будь-якого приміщення або навколишньої території з картинками з камер відеоспостереження. Сенсорний екран дозволяє легким дотиком змінити режим роботи будь-якого обладнання.

Сенсорні панелі управління «розумного будинку» можуть бути як стаціонарними, так і бездротовими. Різний розмір і дизайн дозволяють вбудовувати в будь-який інтер’єр будинку.


Можливості:
– Управління всіма приміщеннями разом чи індивідуально
– Автоматична реакція обладнання на ситуацію або виконання за запитом від господаря.

Технології управління. Приклади систем, які можуть бути підключені:
– Кліматичне обладнання (опалення, вентиляція, кондиціонування, …)
– Освітлювальне обладнання
– Системи забезпечення безпеки (охоронні системи, відеоспостереження, дверні замки, системи контролю доступу)
– Система аудіо / відео забезпечення
– Декоративні та системи захисту від сонячного світла (штори, жалюзі, рольставні, …)
– Інженерне обладнання для ландшафту (системи поливу, насоси фонтанів і штучних струмків, системи освітлення, ворота, …)
– Оздоровчі споруди (сауни, басейни, …)
– Датчики (температури, руху, дощу, вітру, диму, …)
– Побутова техніка.

Інтернет:
– Вбудований Інтернет-оглядач
– Доступ до сторінок через Вибране
– Фільтр для обмеження доступу Електронна пошта.

Управління може здійснюватися за допомогою як стаціонарних, так і переносних сенсорних дисплеїв.