Озвучення спортивних об’єктів, таких як спортзали, басейни, стадіони, завжди досить складний процес у підборі технічних рішень. Викликами для проектування завжди є досягнення потрібного звуковогу тиску та розбірливості звуку в акустично складних приміщеннях, просторах та архітектурних рішеннях. Тому важливо вибрати правильні типи акустичних систем, напрямки звукового поля, зони звуку та розташування активного підсилювального обладнання. Переважно це комбіновані рішення з низькоомною (LOW-Z) та високоомною (HI-Z) акустикою.

Ми використовуємо рішення як від світових виробників аудіообладнання, таких як BOSE, Audac, Biamp, Powersoft та інших, так і від провідних українських виробників: MAG Audio та Park Audio. Часто хорошого результату досягається з використанням в проекті сильних сторін обладнання різних виробників.

Спеціалісти компанії “Твій театр” мають досвід в проектуванні, монтажі та обслуговуванні систем озвучення від невеликих спортзалів, до таких об’єктів – як стадіони, велотрек чи відкритий басейн. Будемо раді прийняти виклик у реалізації таких завдань.

Допоможемо Вам підібрати найкраще рішення.