Готель – це велика інфраструктура, яка складається з житлових номерів, лоббі, конференцзалів, ресторанів, СПА-салонів та тренажерних залів, басейнів та території.

Тому при озвученні готелів різних типів та зірковості є важливе в першу чергу зонування, а потім підбір акустики в зони готелю та комутація. Потрібно враховувати специфіку кожної зони, визначаючи тим самим технічні характеристики, які повинні задовольняти акустичні системи для готелю.

В кожній із зон готелю підбирається різні за розташуванням (вбудовані, навісні, ландшафтні), та за типом –  низькоомні (LOW-Z) та високоомні (HI-Z) акустичні системи. Також обирається централізований, децентралізований чи гібридний спосіб розташування обладнання.

Керування в більшості здійснюється втоматизовано (по розкладу) з можливістю керування адміністраторами дсистанційно через мережу Wi-Fi. Виробляється алгоритм рівнів гучності та музичного контенту згідно побажань оператора готелю.

Наша компанія за 20 років роботи на ринку HoReCa реалізовувала системи озвучення і в 5* готелях преміум класу, в резортах і в комплексах котеджів апартаментного типу в горах і біля моря, тому з радістю приймемо участь у проектах по усій території України.

Допоможемо Вам підібрати найкраще рішення.