Озвучення ресторанів та кафе

Озвучення в ресторані  після кухні, обслуговування, та дизайну є запорукою комфорту відвідувачів, що робить їх постійними клієнтами. Музика в закладі має бути комфортною  – тобто рівномірною та передавати весь динамічний діапазон. При проектуванні також важливо враховувати акустичні та архітектурні особливості приміщень.

Озвучення готелів

Готель – це велика інфраструктура, яка складається з житлових номерів, лоббі, конференцзалів, ресторанів, СПА-салонів та тренажерних залів, басейнів та території. Потрібно враховувати специфіку кожної зони, визначаючи тим самим технічні характеристики, які повинні задовольняти акустичні рішення для готелю.

Озвучення торгових центрів та салонів

Індивідуальний підхід – запорука хорошої системи озвучення, як і у великому ТЦ, так і в невеликому салоні чи бутіку. Компанія «Твій театр» є офіційним інсталятором звукового обладнання провідних світових виробників, тому, незалежно від того, наскільки великий чи складний об’єкт, ми завжди знайдемо оптимальне і якісне рішення.

Озвучення спортивних об’єктів

Озвучення спортивних об’єктів, таких як спортзали, басейни, стадіони, завжди досить складний процес у підборі технічних рішень. Викликами для проектування завжди є досягнення потрібного звуковогу тиску та розбірливості звуку в акустично складних приміщеннях, просторах та архітектурних рішеннях. Тому важливо вибрати правильні типи акустичних систем, напрямки звукового поля, зони звуку та розташування активного підсилювального обладнання.

Озвучення будинків культури та залів

Будь-яке приміщення, що призначене для проведення публічних заходів, концертів, виступів артистів, співаків і музикантів повинно мати гарну акустику, сучасне концертне звукове обладнання. Це вимагає досвіду в проектуванні та інсталяції таких рішень.