Мультирум – музика яка йде за вами
Зайдіть в кімнату, відкрийте будь-який музику або додаток на Вашому смартфоні, і зазвучить музика, обрана з радіостанції, або вашого iPhone чи Android. Система програє ваші улюблені композиціd в приміщенні де Ви в цей час будете перебувати – у вітальні, кухні, на вулиці, в душі або в басейні – залежить від вашого бажання. Це те ж саме, що мати персонального медіа дворецького у кожній кімнаті.

У чому суть аудіо мультирум?
Інтерфейсом системи розваг мультирум є динаміки в кожній кімнаті. А всі джерела аудіо і відео сигналів розміщуються у стійці, прихованої від сторонніх очей в спеціально відведеному приміщенні. Звук бере початок тут і розподіляється у всі кімнати будинку. Вибір того, що слухати, проводиться в кожній кімнаті автономно та індивідуально за допомогою смартфона. Поки один слухає Бетховена в саду, а інший – улюбленого рок-виконавця у своїй кімнаті, третій спокійно насолоджується переглядом футбольного матчу у вітальні. І все це одночасно за допомогою єдиної системи мультирум.

Невидима система мультирум звільняє простір і розвантажує декор в будинку, замінюючи аудіо-та відеообладнання в кожній кімнаті єдиною системою, розміщеної поза полем зору. Кожен член сім’ї може отримати доступ до музики з радіостанцій з мережі Інтернет, AirPlay, Spotify та інших.

Кожен у своїй кімнаті
У кожного члена родини свої смаки. Бути обмеженим однією кімнатою, в якій знаходиться обладнання для відтворення музики або фільмів, незручно і нелогічно. Мультирум дозволяє кожному члену сім’ї програвати музику на власний смак в різних кімнатах одночасно з одного джерела. Але не обмежуйтеся будинком. Система може розширюватися на прибудинкову зону через всепогодні динаміки.

Мультирум зберігає дизайн інтер’єру
Мультирум – це знахідка для дизайнерів інтер’єру. У кожній кімнаті достатньо тільки динаміків і телевізорів, а кабелі акуратно ховаються в стінах так само, як електрична проводка. Централізовані компоненти (джерела сигналів) ховаються в окремому приміщенні, або, за бажанням, встановлюються на елегантній стійці у вітальні. Система керується через смартфон.

Мультирум – це зручність і стиль життя, що збільшує функціональність і продуктивність Вашого будинку.

Система налаштовується під ваші потреби і може бути легко розширена або змінена при інтеграції в неї нового аудіо-обладнання.

Стаючи все більш популярною частиною домашніх проектів, вона стає наступним рівнем домашніх розваг.

Допоможемо Вам підібрати найкраще рішення.