Керування освітленням у Вашому домі

Електроенергія для сучасного будинку є не тільки одним з основних джерел життя систем будинку, але й однією з основних пунктів витрат бюджету на утримання будинку. У сучасному будинку багато побутової техніки та електронавантаження на систему електроживлення може зростати або знижуватися багаторазово. Чим більше площа сучасного будинку, тим більше розгалуженість системи електроживлення будинку. Здавалося б, система освітлення в будинку є найбільш простий з усіх інженерних систем. Начебто, що може бути складніше проводів в стінах, світильників та вимикачів, але сучасні технології «розумного будинку» дозволяють створити таку систему освітлення, при якій розподіл електроенергії на світлові прилади відбувається в залежності від обраного режиму і часу доби. Такі режими як «Гості», «Нікого немає вдома» та інші, дозволяють розподілити освітлення в залежності від кількості осіб, які знаходять у будинку. В залежності від часу доби автоматичний режим системи освітлення «розумного будинку», за допомогою різних датчиків і таймерів, дозволяє здійснювати включення і виключення освітлення в будинку.

Можливості:
– Включення і виключення джерел світла з декількох місць (кількість місць необмежено)
– Включення джерел світла на задану потужність (від 0 до 100%), в тому числі і люмінесцентних
– Плавне (з різною швидкістю) включення і виключення світильників, у тому числі і люмінесцентних
– Автоматичне включення і виключення світильників в залежності від присутності людей в приміщенні
– Створення світлових сцен (одночасне включення декількох джерел (груп) світла з різною швидкістю на задану потужність, за допомогою однієї кнопки)
– Постановка складних світлових рішень для різних потреб (щоденне використання, прийом гостей, задушевна бесіда …) та їх включення за допомогою однієї кнопки
– Підтримання постійної освітленості в приміщеннях в залежності від рівня природного освітлення
– Автоматичне включення груп світильників при настанні сутінків і їх виключення зі світанком
– Автоматичне перемикання освітлення в режим роботи на неповну потужність у нічний час
– Дистанційне керування освітленням за допомогою бездротових вимикачів і переносних радіопультів
– Використання для імітації режиму присутності (функціонування в “звичайному” режимі за відсутності господарів)