Представляємо Вам iNELS SMART HOME SOLUTIONS – чеський бренд, який поєднує в собі, як безпровідну систему RF Control, так і провідні одиниці системи iNELS. Завдяки новим можливостям: комбінації цих двох, до цього часу окремих систем, ми вирішили поєднати їх під один бренд, який буде характеризувати динаміку, гнучкість та інтелект.

iNELS Smart Home Solutions – ОДНА СИСТЕМА ДЛЯ ВСЬОГО!

Переваги провідної системи

 1. Ідеальне рішення для новобудов
 2. Двожильна шина (нияких жгутів кабеля)
 3. Прокладену шину можна завжди розширити
 4. Інтегрована система безпеки
 5. Віддалене керування (ПК, телефон, смартфон)
 6. Імітація присутності
 7. Регулювання клімата в будинку, залежно від погоди
 8. Екологія і енергозбереження
 9. Можливість керування сучасними технологіями
 10. Мультимедійні надбудови: керування будинком за допомогою ТБ

Переваги безпровідної системи

 1. Монтаж без необхідності шробити стіну
 2. Гнучкість – місце розташування одиниць керування можна змінювати
 3. Розширення системи протягом хвилини
 4. можливість підключення до існуючої проводки
 5. Широкі можливості керування – вимикач, брелок, пульт ДУ, сенсорна панель
 6. Центральне керування і контроль, завдяки RF Touch
 7. Автоматизація дій за допомогою тижневих і денних графіків
 8. Сумісність з безпровідними датчиками
 9. Групове керування – кілька функцій одним дотиком
 10. Сучасний дизайн

Лінійки продукції iNELS

Реле – Модульні електронні пристроїШирокий перелік модульних електронних пристроїв, які відкривають нові можливості в галузі керування і забезпечення безПеки будинку, квартири, офіса, а також у сфері керування промисловими процесами: реле часу, монтажні контактори, сходові автомати, комутуючі автомати, регулятори світла, термостати, блоки живлення, пристрої керування і сигналізації, GSM порти і т.д.

iNELS – Інтелектуальне обладнанняПеретворить ваш будинок в сучасний та інтелектуальний. Візьме на себе керування опаленням і кондиціонуванням, освітленням і побутовими приборами, буде бездоганно оберігати Ваш будинок. Насолоджуйтесь керуванням Вашого будинку за допомогою Вашого смартфону або Alexa.
RF Control – Безпровідне керуванняУнікальна система бездротового керування, завдяки якій Ваш будинок знаходиться під Вашим контролем. За допомогою системи RF Control Ви можете керувати, наприклад, опаленням, освітленням, електроприборами чи жалюзі одним дотиком. Не має аналогів швидка і нескладна установка без пошкодження стін. Ексклюзивний дизайн бездротових вимикачів та інших інтер’єрних елементів.
EFAPEL – побутові вимикачі і розетки. Пропонуємо Вам ексклюзивні вимиключі, розетки та аксесуари в стандартному пластиковому чи металевому виконанні. Але більш за все Вас зачарує розкішне виконання з справжніх природних матеріалів: справжнє дерево, метал, граніт чи скло. Будьте особливими!