Звукові проектори та саундбари


Саундбар – це моноколонка, яка має кілька динаміків усередині. Це повноцінна і зручніша заміна акустичним системам з кількома колонками.

Головна перевага саундбару – це те, що за всієї простоти його встановлення він дозволяє значно покращити якість звучання телевізора.

Виробники аудіотехніки, зафіксувавши популярність саундбару, що зростає, вирішили не зупинятися на досягнутому, і продовжують покращувати можливості звукової панелі.

Саундбар може бути простим (активною акустикою), покликаним лише покращити звучання телевізора. Такий саундбар не може похвалитися високоякісним звучанням та не має великого набору функцій. Такий саундбар може комплектуватись сабвуфером або бути самостійною колонкою.

Інша справа коли саундбар – це компактний акустичний компонент домашнього кінотеатру з потужним багатоканальним об’ємним (surround) звуком. Його звучання максимально наближене до повномасштабної акустики «домашніх кінотеатрів».

Найдорожчий різновид саундбару – це повноцінна багатофункціональна аудіосистема. Це не тільки якісний тривимірний телевізійний звук, але й можливість прослуховувати різні інші музичні матеріали в якості Hi-Fi. А також доповнення у вигляді:

    – відтворення звуку з мобільних пристроїв через Bluetooth;

   –  відтворення 3D;

    – підключення до домашньої мережі DLNA;

    – Wi-Fi;

    – система Smart TV.


Моделі:

Bluesound PULSE SOUNDBAR +

PULSE SOUNDBAR +, абсолютно нова звукова панель аудіофільського рівня, яка

SONOS Beam

Sonos Beam (Gen2) Dolby Atmos cмарт-саундбар з Google та Alexa.

SONOS Arc

Преміальна інтелектуальна звукова панель для телевізора чи домашнього кінотеатру.