Система клімат-контроль у Вашому будинку

Комфорт в будинку це не лише наявність певного набору побутової техніки і зручні м’які меблі, але й кліматичні умови у вигляді оптимальних параметрів температури, вологості і циркуляції свіжого повітря зовні і всередині приміщень. У сучасному будинку система клімат-контролю дозволяє контролювати роботу різних кліматичних інженерних систем: кондиціонування, вентиляції, опалення та багатьох інших систем.

Для управління кліматом в будинку використовується різні датчики, що дозволяють фіксувати поточний стан, а також засоби управління – сенсорні панелі і перемикачі. За допомогою сенсорної панелі Ви можете встановлювати певні режими роботи кліматичних систем і контролювати поточні показники.

Налаштувавши певні режими роботи кліматичних систем залежно від часу доби, сезону природи та виду приміщення будинку, Ви можете в потрібний момент активувати будь-який режим і створити оптимальні кліматичні умови за кілька хвилин. Автоматичний режим дозволяє системі клімат-контролю адаптуватися під будь-які зміни температури за вікном і вибирати оптимальні показники всередині приміщень без втручання людини.

Для побудови системи клімат-контролю необхідно дуже вимогливо підходити до проектування самої системи, вибір обладнання й визначення оптимальної потужності, так як недостатня потужність обладнання або несумісні прилади можуть, не дозволять домогтися бажаного результату.

Можливості:

– Автоматичний контроль температури в кожній кімнаті індивідуально
– Автоматичне регулювання температури у приміщеннях (залежно від їх призначення, пори року і доби, дня тижня, присутності або відсутності господарів …)
– Автоматичне відключення опалення в приміщенні при його провітрюванні
– Автоматичний запуск витяжної вентиляції в санвузлах при включенні там освітлення та її відключення з затримкою за часом
– Переключення систем опалення, вентиляції, кондиціонування в різні режими натисненням однієї кнопки.